ZŠ Buzulucká, Teplice




29.05.2014

Dne 29. 5. 2014 (čtvrtek) se od 16:00 konají informační třídní schůzky budoucích 1.tříd (jmenný seznam). Účast rodičů nutná! Mgr. Bc. Strahlheimová Jitka, ZŘ

Zobrazit celý článek


16.05.2014

7.5.2014 vznikla ve spolupráci s hudební společností hymna naší školy, kterou nazpívali v rámci hudebního pořadu sami žáci. Rovněž text vznikl autorskou spoluprací několika žáků školy s konečnou úpravou umělců hudební společnosti.

Zobrazit celý článek


Úspěchy v okresních, krajských a republikových kolech olympiád a soutěží

Předmět Kategorie Okresní kolo Krajské kolo
Poř. Jméno Poř. Jméno
Anglický jazyk A I (6.-7. třída)

A II (8.-9. třída)

Biologie D (6.-7. třída) 1. Julie Suchá (7.D)

5. Kristýna Filipská (7.D)
C (8.-9. třída)



Český jazyk 8.- 9. třída 3. Daniela Ulrichová (8.D)
recitace (1.kat.) 1. Agáta Saffertová (4.B)
recitace (3.kat.) 2. Magdaléna Duchková (8.D)
Dějepis 8. - 9. třída 6. Daniela Ulrichová (8.D)
Eurorébus Junior 3. - 5. třída 1. Denis Masopust (3.A)
Daniel Kučera (4.C)
Ondřej Solar (5.C)
Eurorébus 6. - 7. třída

8. - 9. třída

6. Jana Bradáčová (9.D)
Vít Kolek (9.D)
Michal Vitík (9.D)


Dominik Patera (8.B)
Rose Riby (8.B)
Dominik Vaňkát (8.B)


Michal Poft (8.C)
Nela Prokůpková (8.C)
Lucie Špírková (8.C)



Jakub Nedvěd (8.D)
Jakub Štochl (8.D)
Daniela Ulrichová (8.D)
Fyzika

Archimediáda (7.tř.)

1. Martin Jeřábek (7.D)
2. Jan Podlucký (7.D)
3. Lukáš Drapela (7.D)

F (8. tř.)

1. Daniela Ulrichová (8.D)

2. Matěj Vais (8.D)
3. Karolína Klímová (8.C)

E (9. tř.)

1. Kateřina Pilná (9.D) 12. Kateřina Pilná (9.D)
Nathalie Burdová (9.D)
Nathalie Burdová (9.D)
3. Vít Kolek (9.D)
Chemie 9. třída 1. Jana Bradáčová (9.D)
4. Michal Vitík (9.D)
2. Michal Vitík (9.D) 8. Jana Bradáčová (9.D)
Matematika MO5 (5. třída)



MO6 (6. třída)











MO7 (7. třída) 1. Jan Podlucký (7.D)
2. Sára Krinerová (7.D)
3. Martin Jeřábek (7.D)

Barbora Břízová (7.D)

MO8 (8. třída)

3.-4. Daniela Ulrichová (8.D)
5.-7. Karolína Klímová (8.C)
Matěj Vais (8.D)
8. Ondřej Förster (8.D)
MO9 (9. třída)













Pythagoriáda (5.tř.) 2.-3. Jakub Valoušek (5.A)
Pythagoriáda (6.tř.) 5.-6. Vladimíra Solarová (6.C)
Pythagoriáda (7.tř.) 1. Jan Podlucký (7.D)
Pythagoriáda (8.tř.) 1. Daniela Ulrichová (8.D)
Německý jazyk A I (6.-7. třída)
A II (8.-9. třída)
Zeměpis A (6. třída) 6. Michal Vais (6.D)
B (7. třída)

3. Lukáš Drapela (7.D)
C (8.-9. třída)
1. Daniela Ulrichová (8.D)
rep.

 

Předměty Kategorie Krajské kolo Korespondenční kolo
Poř. Jméno Poř. Jméno
Astronomie E - F



G - H



 

Předměty Kategorie Celorepublikové kolo Finále
Poř. Jméno Poř. Jméno
Fotosoutěž "Pohledy do přírody"

Bobřík informatiky 8.-9. třída

IT-SLOT Informatika 8.-9. třída

 

NAHORU TISK

 



Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu